WIKA

WIKA

     WIKA Polska jest częścią i jednym z największych przedsiębiorstw w grupie WIKA. Firma jest kontynuacją 100-letniej tradycji dobrze znanej i rozpoznawalnej marki KFM.


    WIKA Polska obejmuję pełen zakres urządzeń pomiarowych WIKA na terenie Polski. W zakresie działalności firma zajmuję się produkcją manometrów analogowych, które dystrybuowane są na cały świat. WIKA Polska to aktualnie część światowego koncernu będącego liderem w dziedzinie pomiarów ciśnienia i temperatury. WIKA Polska to producent znanej i cenionej na rynku polskim marki KFM, której historia zaczęła się w 1916 r. Rozwiązania w sferze pomiaru ciśnienia i temperatury firmy WIKA są niepodważalnymi elementami procesów biznesowych naszych klientów. Właśnie dlatego uważamy się nie tylko za dostawcę urządzeń pomiarowych, ale przede wszystkim za kompetentnego partnera, który w ścisłej współpracy z klientem projektuje rozwiązania dostosowane do jego indywidualnych aplikacji.


  Z produktów firmy WIKA oferujemy:

  • elektroniczne
  • mechatroniczne oraz mechaniczne mierniki pomiaru ciśnienia
  • manometry
  • separatory membranowe
  • elektryczne
  • mechatroniczne oraz mechaniczne mierniki pomiaru temperatury
  • różnego rodzaju osłony termometryczne
  • mierniki przepływu oraz poziomu
  • wszelakie akcesoria potrzebne do poszczególnych wymagań klientów

 


Wybrane rozwiązania producenta popularne wsród naszych klientów:

 

Znakomity produkt intelliGAUGE z rurką Bourdona uzyskuję wszystkie standardy bezpieczeństwa. Jego wyjątkowość potwierdza zastosowanie elektronicznego czujnika kątowego, wdrożonego w najbardziej zagrożeniowych miejscach w przemyśle motoryzacyjnym, nie przeciera się ani nie zużywa ponieważ jest czujnikiem bezstykowym. Inicjuję sygnał na wyjściu wprost proporcjonalny do danego ciśnienia, np. 4 ... 20 mA. Znakomitej jakości mechaniczny układ pomiarowy i dokładny elektroniczny przetwornik sygnału pozwalają pewnie odczytać ciśnienie procesowe, nawet przy gwałtownym braku zasilania elektrycznego.

 

 

Wskaźnik poziomu typu Bypass jest kolejnym złotym produktem. Wskazanie poziomu cieczy jest możliwe również bez podłączonego prądu elektrycznego. Dzięki możliwością związanym z doborem odpowiednich materiałów wskaźnik jest całkowicie odporny na korozję. Zastosowanie tego produktu jest bardzo szerokie. Jest odpowiedni dla następujących projektów: przy budowie statków i maszyn,  przemysł chemiczny, petrochemiczny, farmaceutyczny, spożywczy, instalacje energetyczne, elektrownie, a nawet i kontroluję stany wody pitnej.

 

 

Pneumatyczna pompa testowa wykorzystywana jest do kalibracji, regulacji każdego rodzaju przyrządów do mierzenia ciśnienia. Zakres podawanego ciśnienia od -950mbar do 35bar. Jest to mały produkt, prosty w obsłudze, który doskonale wyreguluję nam żądane przez nas ciśnienie na danym urządzeniu. W ofercie zapraszamy do zapoznania się również z innymi typami urządzeń służących do kalibracji temperatury, prądu, napięcia, rezystancji itd.

 

 

 

Oferowany przez producenta czujnik przepływu służy do monitorowania przepływu mediów ciekłych i gazowych. Jego szerokie spektrum jeśli chodzi o materiały odporne na korozję czynią możliwym pomiary w rozległej wersji zastosowań. Tak jak wskaźnik typu Bypass ma możliwość pracy bez zasilania.

 

 

 

Uzupełnieniem bogatej oferty firmy Wika są akcesoria. Produkty, które są stworzone dla najbardziej wymagających klientów wspomagane są za pomocą różnego rodzaju ciekawych rozwiązań.

zobacz produkty tego producenta w naszym sklepie internetowym