MURRPLASTIK

MURRPLASTIK

     Niemiecki producent działający na terenie całego świata. Firma została założona w 1963 roku, aktualnie posiada oddziały i firmy partnerskie w ponad 40 krajach.

  Murrplastik to światowy lider dostarczania rozwiązań w dziedzinie zarządzania kablami, przewodami w obszarach takich jak: automatyka, robotyka, przemysł. Wszystkie oferowane przez firmę Murrplastik komponenty są zgodne z unijną dyrektywą RoHS, która określa maksymalną dopuszczalną zawartość pierwiastków/substancji szkodliwych w jednorodnym materiale. Wysoka jakość materiałów wykorzystywanych w produkcji zapewnia dobre właściwości mechaniczne komponentów, odporność na promienie UV.

W ofercie producenta Murrplastik znajdziemy m.in.:

  • prowadniki na przewody/kable o średnicy od 8 mm do 83 mm i promieniu gięcia nawet do 650 mm
  • dodatkowe akcesoria do prowadników, takie jak separatory umożliwiające grupowanie prowadzonych linii
  • osłony ochronne o średnicy M10 do M50
  • system oznaczeń, w skład którego wchodzą oznaczniki kablowe, oznaczniki listw zaciskowych, oznaczenia urządzeń i ich lokalizacji. Samodzielne nanoszenie oznaczeń, symboli na etykiety jest możliwe dzięki drukarce etykiet Pictor, będącej również przedmiotem oferowanym przez producenta Murrplastik.

Wykorzystanie przepustów kablowych umożliwia przeprowadzenie przez ścianę, obudowę nawet zarobionych już złącz, czy przewodów. Karby w peszlach ułatwiają tworzenie łuków oraz poprawiają parametry mechaniczne. Wzdłużne nacięcia w peszlach dzielonych umożliwiają wprowadzenie przewodów  do wnętrza osłony bez konieczności rozłączania obwodów elektrycznych.


Wybrane rozwiązania producenta popularne wsród naszych klientów:

 

Osłony kablowe MURRFLEX 
Osłony kablowe wykonane z różnych materiałów. Służą do ochrony przewodów lub łączenia ich w wiązki.

 

 

 

System znakowania spełnia wszelkie wymogi stawiane nowoczesnemu, zgodnemu systemowi oznaczeń.
System znakowania przewodów, przełączników, zacisków, kabli, sygnalizatorów i osłon kablowych firmy
Murrplastik jest jednym z najbardziej uniwersalnych systemów dostępnych na rynku. 

 

System doprowadzeń kabli KDL służy do uproszczenia montażu kabli w szafach sterowniczych bez potrzeby demontażu końcówek. Przewodzące elementy metalowe (EMC), umożliwiają stworzenie systemu całkowicie uziemionego. Przepusty kablowe Murrplastik dzięki swojej konstrukcji nadają się w szczególności do doprowadzania przewodów, takich jak: przewody do drukarek, czujników, przewodów transmisji danych. Wsparcie techniczne razem z IP 54 gwarantują wysoki stopień bezpieczeństwa i jakości produktów.

 

zobacz produkty tego producenta w naszym sklepie internetowym