ESCHA

ESCHA

     Grupa ESCHA z siedzibą w Halver istnieje na rynku już od ponad 30 lat. Posiadają duże doświadczenie w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości złącz wtykowych i obudów, stosowanych głównie w wymagających aplikacjach automatyki przemysłowej. Oprócz standardowych wykonań, posiadają serie komponentów do przemysłu spożywczego, narażonego na działanie środków chemicznych, a także przeznaczone do pojazdów komunikacji publicznej. Firma podejmuje się również produkcji nietypowych złącz i przewodów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.
 

W ofercie firmy Escha znajdziemy m.in.:

  • złącza przyłączeniowe, zalewane
  • przewody łączące z wtyczkami, zalewane
  • złącza wtykowe konfekcjonowane
  • złącza wtykowe do montażu w obudowie
  • rozdzielacze, teowniki, adaptery, elementy zamykające
  • koncentratory pasywne
  • akcesoria

Wybrane rozwiązania producenta popularne wsród naszych klientów:

 

IE-FKFDSX8-RJ45KS to przepust ścienny z gniazdem z jednej strony M12x1, a z drugiej RJ45. Zakres temperatur otoczenia może wahać się w przedziale  -25...+85°C. Napięcie znamionowe złącz to 50…60VDC, a obciążalność prądowa 0,5A. Od strony gniazda M12 stopień szczelności wynosi IP 67, z drugiej zaś IP20. Przepust znajduje zastosowanie w ścianach o grubościach od 0,9 do 4,0 mm.

FB-WWAKH4.5-5-FB-WWASH4.5/S3930 jest 5-cio metrowym przewodem przedłużającym, zakończonym z jednej strony kątowym gniazdem, a z drugiej strony kątową wtyczką M12x1. Obciążalność prądowa to 4A, napięcie znamionowe 60VDC, temperatura pracy już w zakresie -40...+105°C w instalacji nieruchomej, stopień ochrony IP68. Przewód w wykonaniu dedykowanym do przemysłu spożywczego, ze względu na odporność na popularne kwasowe i zasadowe środki czyszczące. Otulina pozbawiona PVC zapobiega powstawaniu przebarwień i stwardzeń na skutek działania środków chemicznych. Ponadto przewód można zastosować w budowie maszyn i urządzeń, a nawet, ze względu na dobre właściwości na skręcanie, w prowadnikach kablowych.

CD-WAS5.022-2/S2800 to 2-metrowy, ekranowany, przewód z 5-pinową wtyczką męską, prostą M12, do zastosowań w automatyce. Właściwości transmisyjne umożliwiają obsługę magistral w standardzie CANopen oraz DeviceNet. Przewód posiada certyfikaty UL i CSA, a rodzaj konstrukcji i użytych materiałów tj. otulina PUR nie stanowią ograniczeń przy zwiększonych obciążeniach mechanicznych. Temperatura pracy przewodu:  -50…+80°C dla instalacji nieruchomej.

 

 

 

 

Rozdzielacz/koncentrator wejść-wyjść 8I/OM12-5.4P2C-2/S370  to doskonałe rozwiązanie do zbierania sygnałów z jednego obszaru, a następnie przesłanie jednym przewodem do miejsca docelowego. Urządzenie wyposażone jest w 8 gniazd M12 i na stałe przymocowanym przewodem długości 2m. Ilość pinów: 3+PE, stopień ochrony w stanie zamontowanym to IP67, a temperatura pracy w instalacji stałej to -40…+80°C, kodowanie A.

zobacz produkty tego producenta w naszym sklepie internetowym